ROŽOK

Prinášame vám minikolekciu tričiek a mikín, ktorá vznikla v spolupráci s módnou návrhárkou Andreou Pojezdálovou. Lebo Ové tento rok oslavujú 10 rokov, čo je pekný dôvod na vytvorenie niečoho pekne špeciálneho!

Veríme, že aj to, čo si človek oblečie, môže mať príbeh, môže to byť úplne unikátne, originálne a vytvorené na Slovensku. Andrea vytvorila špeciálne one-size strihy, na ktorých sa bude usmievať jeden veľký rožok a jedno malé čierne vajce.

 

Rožok nech nám pripomína, že aj obyčajné veci sú vzácne a vajce nech nám pripomenie, že sme síce krehkí, ale živí a že to je ten pravý dôvod na radosť.

Tričká a mikiny ako obyčajné, ale vzácne veci, ktoré potešia a majú vydržať roky, nie len jedno leto. Veríme, že aj detské tričká, z ktorých trpaslíci rýchlo vyrastú,budú zase posunuté ďalším.

 

K minikolekcii vznikla aj limitovaná séria riso printov v spolupráci s grafickým štúdiom Hibernant a šperkárka Mia Čopíková vytvorila zlatý rožok prívesok.

 

BUY  the collection at our SHOP

HUGs

This is our most beloved project.
We begin to explore the beauty and the struggle of all kinds of embraces between the different kinds of creatures. With such a simple thing, like a hug between two characters, we found countless possibilities how to express all kinds of emotions and connections.

After that comes the concept of a traveling exhibition of giclée prints followed by a limited edition of T-shirts for sale with the theme of hugs. For every exhibition a number of drawings grows.